השוואת מחירי ביטוח מקיף

תאריך התחלת הביטוח
פרטי הרכב

(לא חובה להקליד מספר רכב אך מידע זה יכול לסייע לנו לאתר את קוד הדגם המתאים)
פרטי הנהגים
פרטי העבר הביטוחי
עבר ביטוחי (של בעל הרכב או בן זוג רשום בלבד). מבוטח עד גיל 24 אשר מתגורר באותה כתובת עם הוריו, נהג ברכב הוריו והיה מכוסה ע"פ הפוליסה לביטוח רכוש יכול לעשות שימוש באישור העבר הביטוחי על שם הוריו בצירוף טופס הצהרה והעתק הפוליסה.
שנה אחרונה:
שנה שניה:
שנה שלישית:
בשלוש שנים אחרונות:
פרטי קשר:
הערות ובקשות:
 
 


מה הוא ביטוח מקיף ?

בישראל ביטוח זה נתפס כחשוב מאוד, שכן כ-80% מהישראלים מחליטים לרכוש ביטוח מקיף. ביטוח מקיף לרכב הוא למעשה ביטוח רכוש שמספק כיסוי למקרים של אובדן הרכב המבוטח כתוצאה מתאונה או מגניבה, וכמו כן, כיסוי למקרים בהם נדרש תיקון לנזק שנגרם לרכב כתוצאה מתאונה.

התעריפים של הביטוח המקיף מושפעים מדגם הרכב, מנתוניו ומהערכות סיכון הנובעות ממאפייני הנהגים הצפויים לנהוג ברכב. לדוגמא, נשים ישלמו פחות ולעומת זאת נהגים צעירים יעלו את המחיר. מידע כמו היסטוריית תביעות המייצגת היסטוריית תאונות, גיל הנהגים, משפיעות גם הן משמעותית על מחיר ביטוח מקיף לרכב.

ביטוח מקיף כולל גם כיסוי צד ג' המכסה נזקים שנגרמו ע"י הרכב המבוטח לרכוש של מישהו אחר. קיימות גם הרחבות לאותו ביטוח מקיף כמו שירותי גרירה, שבירת שמשות, רכבים חלופיים והטבות נוספות שיכולות לעזור ברגעי האמת.

השוואת ביטוח מקיף בקלות ובמהירות עם חובה.נט

אתר חובה נט מאפשר לך לקבל הצעות מחיר מגורם מוסמך שמייצג מעל 10 חברות ביטוח ומסלולי ביטוח שונים ומגוונים בחברות הביטוח המובילות. חשוב להבין שבחברות הביטוח קיימים מסלולים והנחות. לא כל המשווקים והמפיצים ששים להציע את כל המסלולים המוזלים ולכן כדאי להיעזר בשירות שלנו שמבטיח לך שאנו נציע לך תמיד את הטוב ביותר הקיים אצלנו בהשוואת מחירים בין חברות הביטוח.
בדרך כלל השוואת מחירים דרכנו תחסוך לך הוצאה משמעותית ותוזיל לך את עלות מחיר ביטוח מקיף לרכב.
 
להשוואת מחירי ביטוח מקיף