השוואת ביטוח צד ג' וחובה

תאריך תחילת ביטוח
מאפייני הרכב
מאפייני הנהגים (כל הנהגים הצפויים לנהוג ברכב)
מאפייני העבר הביטוחי
 האם היה לך ביטוח מקיף או צד ג' בשלוש השנים האחרונות ?
 מה הוא ביטוח צד ג ?

ביטוח צד ג' הוא למעשה כיסוי לנזקים שנגרמו לרכוש של מישהו אחר (צד שלישי) כתוצאה מהשימוש ברכב – כיסוי הכלול בביטוח המקיף וניתן לרכישה גם בנפרד.

במילים אחרות, ביטוח צד ג' הוא סוג של ביטוח רכוש נועד להגן עליכם מפני תביעות בגין נזקים שאתם אחראים להם.
מקובל שבעל רכב שאיננו רוכש ביטוח מקיף לרכב ידאג לכיסוי מינימלי של ביטוח צד ג'.

בניגוד לביטוח חובה שמכסה נזקי גוף, ביטוח צד ג' (או גם ביטוח צד שלישי לרכב) מכסה נזקי רכוש. אם בביטוח חובה המדינה מחייבת אותנו לרכוש ביטוח על פי חוק בביטוח צד ג' זו החלטה שלנו. ההנחה היא שמדינת ישראל מחייבת בביטוח חובה מכיוון שמדובר בדיני נפשות וביטוח רכוש איננו כזה. אך אם נרד לתוך העניין, כיסוי ביטוח צד ג לרכב הינו משמעותי לשמירת מצבו הכלכלי של המבוטח במקרה של נזק קטסטרופלי לרכב או רכוש צד ג'.
השוואת ביטוח צד ג עושים רק בחובה.נט!

אחד השירותים השימושיים ביותר עבור לקוחותינו הוא השוואת ביטוח צד ג.
מטרת מחשבון ביטוח צד ג' הינו לאתר בזמן אמת את ההצעה הטובה ביותר לרכישת ביטוח צד ג וחובה לרכב. הצעות המחיר כוללות הנחות מיוחדות וכיסויים משלימים נוספים כגון: שירותי דרך וכרירה, החלפת גלגל במקרה של תקר, תיקון שבר שמשות ועוד. בכל הצעות הביטוח מוצגות גם פרטי העסקה בכל הקשור לכיסוי הביטוחי כגון:
גבול אחריות – סכום נקוב בפוליסה המתאר את גובה הפיצוי המקסימלי שתכסה חברת הביטוח בנזקי צד ג.
השתתפות עצמית – סכום התשלום בו ישתתף המבוטח במקרה של פיצוי מחברת הביטוח לצד שלישי.

אחד היתרונות של מנוע השוואת המחירים שלנו הוא שהוא מאפשר לכם לקבל הצעות מתחרות של חברות הביטוח המובילות כך שתוכלו לרכוש ביטוח צד ג ולחסוך כסף. כדי שתוכל להנות מההצעה הטובה ביותר עבורך, מלא את הפרטים והזמן ביטוח במחיר המשתלם ביותר!
להשוואת מחירי ביטוח צד ג